BITCOIN TRAFI NA 13 500 DOLARÓW W TYM KWARTALE; ANALITYK WYJAŚNIA, DLACZEGO

Bitcoin może kontynuować swój obecny bieg byków, aby osiągnąć 13 500 dolarów w tym kwartale, zgodnie z konfiguracją techniczną przedstawioną przez analityka Vince’a Prince’a.
Uczestnik TradingView pokazał krypto walutę wewnątrz wznoszącej się flagi byka – wznoszący się wznoszący się wzorzec kanału, stwierdzając, że ma on siłę, aby złamać się ponad nim.
Katalizatory, które dodatkowo wspierały tendencję wzrostową, zawierały zdrowy poziom wsparcia blisko $10,500.
Bitcoin wykazuje oznaki korekty od ostatnio ustalonego, rocznego wzrostu na poziomie 11.420 dolarów. Ale według obserwatora wykresów, krypto waluta ma wystarczająco dużo paliwa, aby kontynuować swój rajd cenowy w kierunku 13,500 dolarów.

RISING CHANNEL

Współpracownik TradingView, Vince Prince, który dokładnie przewidział wybuch Bitcoina w swojej analizie z połowy lipca, przedstawił nową konfigurację techniczną na dziennym wykresie kryptokurrency.

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Pan Prince zauważył w niej, że kurs BTC/USD jest teraz w trendzie wewnątrz „rosnącej flagi byka“ – wznoszącej się formacji kanałowej potwierdzonej przez dwie linie trendu wzrostowego powyżej i poniżej ceny.

bitcoin, kryptokur waluta, btcusd, xbtusd, btcusdt, crypto
Rekreacja byczego zestawu Bitcoinów przedstawiona przez analityka Vince’a Prince’a. Źródło: TradingView.com

W międzyczasie, analityk podkreślił, że przebicie Bitcoina przewyższa jego długoterminowy opór linii trendu spadkowego (kolor czerwony). Łącząc te dwie desenie, zauważył, że kryptokur waluta ma siłę, aby poruszać się w górę w nadchodzącej sesji. Wyobraził sobie, że cel w górę jest bliski 13 500 dolarów.
Jednym z powodów, dla których Bitcoin mógł rozszerzyć swój rajd o kolejne 2500 dolarów jest podręcznikowy opis formacji Rising Channel. Idealnie byłoby, gdyby przerwa powyżej górnej linii trendu Channel doprowadziła cenę do góry o tyle, o ile maksymalna wysokość modelu. Na dzień dzisiejszy jest to około $2,400.

W zależności od punktu przełamania, Bitcoin powinien zatem wzrosnąć aż o 2.400$. Daje to 13 500 dolarów, poziom, który wcześniej działał jako opór w ciągu ostatnich 12 miesięcy, zbliżając się do głównego celu byka kryptojańskiego.

POZIOMY WSPARCIA DLA BITCOINÓW

Pan Prince przewidział również możliwość obniżenia cen, ponieważ Bitcoin próbuje kontynuować swój trend wzrostowy.

Analityk zwrócił uwagę na istotny poziom wsparcia blisko 10.500-10.350 dolarów. Jest to ten sam poziom cen, który wcześniej działał jako opór wobec ciągłych prób przełamania kryptokurny. Pan Prince dodał, że przekroczenie tych poziomów zwiększyłoby niedźwiedzią tendencję Bitcoina.

Doradzał inwestorom, aby badali trendy makroekonomiczne w celu przewidzenia ewentualnych ruchów spadkowych, w szczególności rozwoju sytuacji gospodarczej związanej z pandemią COVID. Zauważył, że wszelkie oznaki niepokojów na rynku światowym mogą wywrzeć dodatkową presję na Bitcoin, przypominając trasę z marca 2020 r., w której krypto waluta spadła o około 60 proc.

„Następne czasy zapewnią, jeśli Bitcoin ma wystarczająco dużo możliwości, aby przejść powyżej górnej [linii trendu] bezpośrednio lub utworzyć korektę przed“, napisał Prince. „W tym wycofaniu jest bardzo ważne, aby utrzymać wspomniane wsparcie na poziomie $10,350“.

Dodatkowo, spadek poniżej zakresu 10 350 dolarów – 10 500 dolarów naraziłby Bitcoina na ryzyko testowania dolnej linii trendu Kanału Wschodzącego. To popchnęłoby cenę poniżej 10.000 dolarów, potwierdzając przejście do rozszerzonego celu podziału do 9.500 dolarów.

Posted in <a href="https://lamaisondesenseignants.com/category/ethereum/" rel="category tag">Ethereum</a>